מוצרי מערכות האוויר של YORK מתוכננים, מהונדסים ומותקנים ברחבי העולם כבר למעלה מ-140 שנים, ומספקים סביבה בריאה, נוחה ומעוצבת. מוצרי החברה עוברים בדיקות ביצועים ואמינות שאין כמוהן בתעשייה, על מנת להבטיח יעילות אנרגטית וביצועים מתמשכים במשך שנים רבות.
בשנת 2006, הפכה YORK למותג של Johnson Controls – קונצרן טכנולוגי גלובלי, מגוון ומוביל. הברית הזו מאפשרת השקעה במחקר ופיתוח מובילים בתעשייה כדי לספק מגוון רחב של מוצרים. מערכות מיזוג האווירVRF  של YORK מספקות סביבה אידיאלית לחיות ולעבוד בה, באמצעות אמינות וחדשנות יוצאי דופן, המקנים לך שקט נפשי וביטחון מלא שבחרת נכון.
YORK VRF מגיע עם אחריות ל-3 שנים וליווי מקצועי של UNIQUE מערכות מיזוג אויר מתקדמות - הנציגה הרשמית של החברה בישראל.

קונצרן הענק היפני, HITACHI, מביא אליך את תמצית השילוב בין מסורת ואיכות בלתי מתפשרת לבין הבטחה לחדשנות מתמדת. הקונצרן מוביל את הטכנולוגיה במגוון רב של תחומים: רפואה, מחשוב, מעליות, טרקטורים, כלי עבודה ועד לכורים גרעיניים. בענף המיזוג, מוביל הקונצרן עם כל סוגי יחידות המיזוג, החל ממזגנים מפוצלים ועד לצ'ילרים בטכנולוגיית הספיגה בתפוקות גבוהות. מזגן VRF של HITACHI מפורסם באמינותו, באורך חיים רב וביעילות אנרגטית גבוהה, נושא שמוביל את הקונצרן בכל פיתוחיו השונים. מערכות מיזוג האווירVRF INVENTER  של HITACHI הובילה למהפכת מיזוג בקנה מידה עולמי והיא מומלצת בישראל על ידי מיטב המהנדסים והקבלנים שמתקינים אותה בפרויקטים הנדסיים, וניתנת עם אחריות ל-3 שנים וליווי מקצועי של UNIQUE מערכות מיזוג אויר מתקדמות - הנציגה הרשמית של החברה בישראל.

RHOSS מבית תאגיד IRSAP הבינלאומי, הינה חברה מובילה מצפון איטליה, העוסקת מזה 40 שנה בייצור ופיתוח של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות. ליין המוצרים מיועד לשימושים מגוונים, החל מבתים, משרדים, בתי מלון ומבנים כגון: שדה תעופה, בתי חולים ותעשייה, וכולל: צ'ילרים, יט"אות, מחממי מים, מפוחי נחשון ועוד.

החברה שמה דגש על פיתוח מתמשך ועל חדשנות הנדסית וטכנולוגית. RHOSS עושה שימוש נרחב בטכנולוגיה ירוקה, תוך מיקוד ביעילות אנרגטית ושיפור סביבתי. קו הייצור של החברה מחויב לסטנדרטים הבוהים ביותר בתעשיה וכל מוצריה הינם בעלי תו תקן Eurovent.
פילוסופיית הפיתוח והייצור שמה את הלקוח במרכז ודוגלת בהתאמה מקסימאלית של מערכת המיזוג לתנאי הסביבה שבה היא מותקנת. לשם כך הקימה RHOSS מעבדת פיתוח המאפשרת בדיקת המערכות בכל מזג אוויר.